BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė pasveikino naująją Latvijos Vyriausybės vadovę 

Data

2023 09 15

Įvertinimas
1
38816_60e16c79d74c8d0e4ff9649f6b5cd38a.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino penktadienį eiti pareigas pradėjusią naująją Latvijos Ministrę Pirmininkę Eviką Siliną. I. Šimonytė palinkėjo sėkmės Latvijos premjerei ir naujam šalies ministrų kabinetui.  

„Mūsų broliškos tautos yra jungiamos bendrų vertybių ir strateginių interesų, mūsų vyriausybės bendradarbiauja artimai tiek dvišaliu, tiek daugiašaliu lygiu – Baltijos Ministrų Taryboje, Šiaurės-Baltijos šalių formate, Europos Sąjungoje ir NATO. Tikiuosi, kad išlaikysime ir pagilinsime šią artimą mūsų vyriausybių partnerystę. 

Mūsų darbotvarkėse netrūksta svarbių klausimų – be kita ko, tai yra parama Ukrainai padedant laimėti karą, sankcijų Rusijai ir Baltarusijai įgyvendinimas ir stiprinimas, strateginių infrastruktūros ir energetikos projektų mūsų regione proveržis, taisyklėmis grįstos tarptautinės tvarkos stiprinimas“, – sakoma Ministrės Pirmininkės I. Šimonytės sveikinime. 

Vyriausybės vadovė palinkėjo Ministrei Pirmininkei E. Silinai geriausios kloties darbuose, siekiant Latvijos žmonių gerovės.