BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė pasveikino naująjį Liuksemburgo Vyriausybės vadovą

Data

2023 11 17

Įvertinimas
1
Liuksemburgas Lietuva shutterstock_269007758.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė pasveikino pareigas eiti pradedantį naująjį Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės Ministrą Pirmininką Lucą Friedeną ir darbą pradedančią naujos sudėties Vyriausybę.

„Nuoširdžiai tikiu, kad tęsime abipusiai naudingą dvišalį bendradarbiavimą, o taip pat mūsų partnerystę Europos Sąjungoje bei NATO. Naudodamasi šia proga reiškiu dėkingumą už vertingą Liuksemburgo indėlį į NATO Priešakinių pajėgų bataliono kovinę grupę Lietuvoje. Patikinu Jus ir Liuksemburgo Didžiosios Hercogystės žmones nenutrūkstamu Lietuvos Vyriausybės ir šalies žmonių draugystės ryšiu.

Esame pasirengę kartu dirbti siekiant ne tik artimesnių mūsų valstybių santykių, bet ir vienijant jėgas padėti Ukrainai laimėti karą prieš Rusijos agresiją, o taip pat – stiprinant demokratines vertybes, puoselėjant taiką pasaulyje ir saugant taisyklėmis grįstą tarptautinę tvarką“, – sakoma premjerės I. Šimonytės sveikinime.