BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė: po „Brexito“ bendradarbiavimas su Jungtine Karalyste dar aktualesnis

Data

2021 02 04

Įvertinimas
0
Jungtinė Karalystė Lietuva shutterstock_266303384.jpg

Ministrė Pirmininkė, kalbėdama su ambasadoriumi Brianu Olley, pabrėžė, kad Lietuva toliau sieks išlaikyti kuo glaudesnius santykius su Jungtine Karalyste.

„Bendros vertybės, transatlantinė vienybė, saugumo ir gynybos klausimai, žmogiškieji ryšiai – svarbios mūsų šalis vienijančios temos. Jungtinei Karalystei išstojus iš Europos Sąjungos, dvišalis bendradarbiavimas tapo dar aktualesnis”, – sakė premjerė.

Anot premjerės,  dabar reikia susitelkti į Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES susitarimo įgyvendinimą pagal sutartus terminus. Privalome užtikrinti naujų taisyklių aiškumą tiek piliečiams, tiek verslui.

Pokalbyje buvo aptarta ir kovos su pandemija situacija bei vakcinavimo procesas. Padėtį sunkina viruso mutacijos, todėl valdant pandemiją ypač svarbu išvengti trečiosios koronaviruso bangos.