Ministrė Pirmininkė reiškia užuojautą dėl buvusio susisiekimo ministro Jono Biržiškio mirties
Ministrė Pirmininkė Inga Ruginienė reiškia užuojautą dėl pirmojo nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos Respublikos Vyriausybės susisiekimo ministro, nusipelniusio inžinieriaus ir visuomenininko dr. Jono Biržiškio mirties.
„Dr. Jonas Biržiškis išliks atmintyje kaip žmogus ir profesionalas, prisidėjęs prie jaunos, ką tik nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos valstybės stiprinimo, įdėjęs daug pastangų į susisiekimo sektoriaus plėtrą ir augimą. Dirbęs ne vienos Vyriausybės sudėtyje, taip pat ir itin nelengvais laikotarpiais, tremties dalią dar ankstyvais gyvenimo metais patyręs J. Biržiškis pirmenybę teikė valstybei ir darbams, kurių labiausiai reikėjo. Reiškiu nuoširdžią užuojautą šeimai ir artimiesiems“, – sako I. Ruginienė.
ELTA nuotr.
Atnaujinimo data: 2025-09-26
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
