Ministrė Pirmininkė reiškia užuojautą dėl dailininkės Birutės Žilytės-Steponavičienės mirties
Premjerė Ingrida Šimonytė reiškia užuojautą dėl dailininkės, grafikės, pedagogės Birutės Janinos Grasildos Žilytės-Steponavičienės mirties.
„Su nepaprastai ryškiu, stebuklišku Birutės Žilytės-Steponavičienės vaizdų pasauliu augo ne viena karta, jos kurtos iliustracijos suteikdavo naują sluoksnį literatūros kūriniams, jos darbai išsiskiria tiek unikaliu autoriniu stiliumi, tiek gerai atpažįstamais, savitai įprasmintais lietuviškosios kultūros motyvais. Savo žiniomis, talentu ir šviesiu žvilgsniu į pasaulį B. Žilytė-Steponavičienė ilgus metus dalijosi su M. K. Čiurlionio meno mokyklos bendruomene, prisidėdama prie jaunųjų menininkų kartų ugdymo“, – sakoma Ministrės Pirmininkės užuojautoje.
1997-ais metais Birutė Janina Grasilda Žilytė-Steponavičienė apdovanota Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Gedimino ordino Riterio kryžiumi, 2015 m. – Nacionaline kultūros ir meno premija.
LNDT/ELTA nuotrauka.
Atnaujinimo data: 2024-11-04
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
