Ministrė Pirmininkė Rygoje susitiks su Baltijos šalių premjerais
Penktadienį, balandžio 22 d., Lietuvos Vyriausybės vadovė Ingrida Šimonytė Rygoje susitiks su Latvijos premjeru Krišjaniu Karinšu ir Estijos premjere Kaja Kallas. Susitikimas vyks Baltijos Ministrų Tarybos (Ministrų Pirmininkų Tarybos) formate.
Lietuvos, Latvijos ir Estijos premjerai aptars bendras pastangas stiprinti Baltijos regiono saugumą Rusijos karo prieš Ukrainą kontekste ir artėjant NATO Viršūnių susitikimui Madride, šalių energetinį saugumą atsisakant Rusijos gamtinių išteklių, sankcijų Rusijai griežtinimą, o taip pat Baltijos valstybių paramą Ukrainai.
Po premjerų susitikimo, 12.30 val., numatoma spaudos konferencija.
Atnaujinimo data: 2022-04-21
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
