BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė susitiko su Amerikos-Lietuvos verslo tarybos nariais 

Data

2022 06 22

Įvertinimas
0
LRVK20220622-3.jpg

Trečiadienį, birželio 22 d., Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su Lietuvoje viešinčiais Amerikos-Lietuvos verslo tarybos nariais – dešimties Lietuvoje investavusių Jungtinių Amerikos Valstijų įmonių atstovais. 

„Keli pastarieji metai lėmė nemenką neapibrėžtumą globaliai ekonomikai. Pandemijos atveju žinojome, jog išeitis yra vakcinos. Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, iškylantis uždavinys atrodo dar sudėtingesnis, tačiau jis taip pat aiškus – turime padėti ukrainiečiams apsiginti ir nugalėti, tiek jų pačių labui, tiek pasaulio, šiandien jaučiančio karo padarinius net toli nuo karo židinio. Nepaisant aplinkybių, žinome, kad Lietuva yra palanki verslui dėka gabių, kūrybiškų ir iniciatyvių jos žmonių, o taip pat jam saugi – dėka tvirtų partnerių ir mūsų pačių įsipareigojimų“, – sakė premjerė I. Šimonytė. 

Susitikime Vyriausybėje aptarti Lietuvos žingsniai didinant šalies patrauklumą užsienio investuotojams, švietimo sektoriaus galimybės atliepti šiuolaikinės inovatyvios ekonomikos poreikius, Lietuvos ir JAV verslo partnerystė bei potencialas ją plėsti. 

Šioje Lietuvos-Amerikos verslo tarybos misijoje ir susitikime dalyvavo kompanijų „Thermo Fisher Scientific“, „Citi“, „Jacobs“, „Lockheed Martin“, „Medtronic“, „Motorola Solutions“, „MSD“, „Oshkosh Defense“, „Palo Alto“, „Strategic Staffing Solutions“ atstovai.