BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė sveikina Azerbaidžaną Respublikos dienos proga

Data

2022 05 28

Įvertinimas
0
hikmat-gafarzada-gjMGxBpVXsI-unsplash.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė Lietuvos Vyriausybės ir žmonių vardu nuoširdžiai sveikina Azerbaidžaną, gegužės 28-ąją minintį Respublikos dieną.

„Esame pasirengę ir toliau stiprinti mūsų dvišalį bendradarbiavimą, Lietuva taip pat palaiko glaudesnius Azerbaidžano ir Europos Sąjungos santykius bei tikisi sėkmingos derybų pabaigos dėl naujo ES ir Azerbaidžano susitarimo, kuris reikšmingai prisidėtų prie tvirtesnių ryšių tarp Bendrijos, jos valstybių narių ir Azerbaidžano“, – sveikinime Azerbaidžano Ministrui Pirmininkui sakė Vyriausybės vadovė.

Pasak premjerės, ypatingos svarbos šiuo metu nepraranda parama Ukrainai, ginančiai savo nepriklausomybę nuo brutalios karinės Rusijos invazijos, todėl reikalingas partnerių ir sąjungininkų solidarumas su ES veiksmais, kuriais siekiama stabdyti Rusijos agresiją.