BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė sveikina Jordaniją šalies Nacionalinės dienos proga

Data

2022 05 25

Įvertinimas
0
international-g1cde05f2a_1920.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė Lietuvos Vyriausybės ir žmonių vardu sveikina Jordaniją, gegužės 25-ąją mininčią Nacionalinę dieną.

„Naudodamasi šia proga dalinuosi savo įsitikinimu, kad draugiški Lietuvos ir Jordanijos santykiai bei bendradarbiavimas stiprės abiejų šalių ir jų žmonių naudai. Lietuvos Vyriausybė tvirtai palaiko Europos Sąjungos ir Jordanijos partnerystę ir dvišalį dialogą per Asociacijos Tarybą ir Partnerystės prioritetus.

Šiandien esame šokiruojančio ir brutalaus Rusijos karo prieš Ukrainą ir beatodairiškų Rusijos veiksmų, keliančių pavojų branduoliniam saugumui, o taip pat globaliam apsirūpinimo maistu saugumui. Todėl ypač svarbu demokratinėms valstybėms išlikti vieningoms, tuo pačiu didinant paramą Ukrainai bei spaudimą Rusijai, jog ši stabdytų vykdomą agresiją. Mes vertiname Jordanijos laikyseną Rusijos karo Ukrainoje atžvilgiu, įskaitant prisijungimą prie Jungtinių Tautų rezoliucijos, smerkiančios karinę invaziją“, – sakė Ministrė Pirmininkė I. Šimonytė.

Sveikinime Jordanijos Ministrui Pirmininkui Lietuvos premjerė sakė vertinanti Jordanijos tarpininkavimo vaidmenį regione, siekiant jame taikos, saugumo ir stabilumo bei užtikrino, jog Lietuva yra pasirengusi dirbti drauge, stiprinant dvišalę partnerystę.

„Gerbiamas Ministre Pirmininke, šia ypatinga proga nuoširdžiai linkiu Jordanijos Vyriausybei ir visiems Jordanijos žmonėms klestėjimo ir gerovės“, – sakė premjerė I. Šimonytė.