BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė sveikina Lietuvos pedagogus su Mokytojų diena

Data

2022 10 04

Įvertinimas
1
42095_d069119bd071f389e1bffb94172e57a0.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė sveikina Lietuvos mokytojus su spalio 5-ąją minima Tarptautine mokytojų diena.  

„Mieli mokytojai, kaip ir kasmet šią dieną, Jūsų glėbį užpildys mokinių dovanotos gėlės, Jums bus skirti gražiausi jų žodžiai ir prisiminimai tų, kuriems padėjote subręsti kaip asmenybėms prieš daugybę metų. Todėl tikiu, kad uždarę klasės duris šiandien išsinešite pakylėjimą ir šviesias mintis. Tačiau kartu suprantu, koks sunkus ir atsakingas yra mokytojo darbas, ir kad dažnai išsinešate savo ir mokinių rūpesčius, nuovargį, tėvų lūkesčius.  

Neabejoju, kad daugybė „ačiū“, kuriuos šiandien išgirsite, yra nuoširdūs, nes kyla iš asmeninio patyrimo – sutiktų mokytojų, kurie plėtė supratimo ribas, drąsino net kai klydome, patarė, kai dvejojome, energingam smalsumui suteikė kryptingo, nuoseklaus darbo pavidalą, ugdė kantrybę, patys nestokodami jos ne tik mums, bet ir dar dešimtims tokių pat vaikų ir paauglių. Linkiu, kad niekas neužgožtų šios Jūsų darbo prasmės, o pašaukimo mokyti ir mokytis šviesoje kasdienybės iššūkiai liktų kuo retesni ir blankūs“, – sakė premjerė I. Šimonytė.