BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė sveikina Lietuvos policijos pareigūnus su Angelų sargų diena

Data

2022 10 02

Įvertinimas
1
Policija shutterstock_343050425.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė sveikina profesinę šventę, Angelų sargų dieną, spalio 2-ąją mininčius Lietuvos policijos pareigūnus ir pareigūnes.

„Daugybė jūsų kasdien rizikuoja savimi dėl žmogaus ir visuomenės saugumo, daugybė jūsų dirba nematomą, tačiau tokį pat svarbų darbą sergint įstatymą. Dažnai to, ką darote, neįmanoma išreikšti pamatuota nauda visuomenei, nes to neatspindi jokie skaičiai, suvestinės, apie tai neskelbia antraštės. Bet visa tai yra jaučiama ir, neabejokite, vertinama, todėl neatsitiktinai pasitikėjimas Lietuvos policija šiandien yra toks, kokio nebūta prieš keliolika metų ar kelis dešimtmečius. Nuoširdžiai viliuosi, kad ši visuomenės ir policijos tarpusavio supratimo, pasitikėjimo ir bendradarbiavimo augimo kryptis tęsis.

Kiekvienam iš jūsų linkiu kantrybės, pakeliamos atsakomybių naštos, nepristingančios empatijos ir visuomet lydinčio pareigos jausmo“, – sakė premjerė I. Šimonytė.