BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė sveikina Maltą Nepriklausomybės dienos proga

Data

2022 09 21

Įvertinimas
0
flag-gcf4640570_1920.jpg

Lietuvos Vyriausybės vardu Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Maltą, kurioje rugsėjo 21-ąją minima Nepriklausomybės diena.

„Labai vertinu mūsų efektyvią partnerystę Europos Sąjungoje ir kitose tarptautinėse organizacijose, esu tikra, kad augantys draugiški santykiai tarp Lietuvos ir Maltos atvers naujas galimybes abiem šalims naudingai partnerystei“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime Maltos Ministrui Pirmininkui Robertui Abelai.

Ukrainai tęsiant herojišką kovą už savo laisvę, vienybė ir solidarios pastangos stabdyti Rusijos agresiją išlieka ypatingai svarbios.

„Tikiu, kad išsaugodami solidarumą mes ne tik padėsime įveikti karo siaubą, bet ir sustiprinsime laisvės ir demokratijos vertybes“, – sakė premjerė I. Šimonytė.