BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė sveikina Robertą Golobą tapus naujuoju Slovėnijos premjeru

Data

2022 05 27

Įvertinimas
0
luka-e-jxQtuzImhbE-unsplash.jpg

Premjerė Ingrida Šimonytė pasveikino naująjį Slovėnijos Ministrą Pirmininką Robertą Golobą ir jo suformuotą Vyriausybę, taip pat pasidžiaugdama puikiais Lietuvos ir Slovėnijos santykiais – abi šalys tapo artimomis partnerėmis Europos Sąjungoje ir stipriomis sąjungininkėmis NATO.

„Sukrečiančios ir žiaurios Rusijos invazijos į Ukrainą akivaizdoje mūsų šalys, ES ir NATO privalo išlikti vieningos ir didinti savo paramą Ukrainai jai didvyriškai ginant savo ir Europos ateitį, taip pat toliau spausti Rusiją, kad ši nutrauktų karinius veiksmus. Tikiuosi, kad Lietuva ir Slovėnija prisidės prie bendrų pastangų remiant Ukrainos prašymą kuo greičiau suteikti ES kandidatės statusą ir skirs tokį pat dėmesį Moldovos ir Gruzijos prašymams. Esu pasirengusi bendradarbiauti spartinant Europos plėtrą Vakarų Balkanų regione. Mes visi esame suinteresuoti, kad demokratiniai ir vertybinius santykius atitinkantys partneriai kuo greičiau patektų į ES šeimą.

Esu tikra, kad ir toliau stiprinsime mūsų šalių dialogą ir bendradarbiavimą mūsų žmonių ir visos Europos labui. Jūsų Ekscelencija, leiskite pasinaudoti proga ir palinkėti jums visokeriopos sėkmės tolimesniuose darbuose“, – sakoma premjerės I. Šimonytės sveikinime.