Ministrė Pirmininkė sveikina su Sąjūdžio diena
Birželio 3-ąją minint Sąjūdžio įsteigimo metines, Ministrė Pirmininkė Inga Ruginienė sveikina jo steigėjus ir bendražygius, vienijusius jėgas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo kelyje.
„Sąjūdis yra daugiau nei istorijos puslapis. Tai – svarbos neprarandantis priminimas apie stiprybę tų, kurie nebijo, apie tiesos ir žmonių vienybės jėgą – ryžtingą, tačiau ne griaunančią, o kuriančią. Ne skaldančią, o jungiančią bendram laisvės tikslui.
Nepriklausomybės atkūrimui pamatus paklojęs reiškinys yra optimizmo ir pasitikėjimo šaltinis mūsų dabarčiai, nes liudija, kad ne kas kitas, o mes patys, būdami susitelkę, esame savo likimo sprendėjai“, – sako Vyriausybės vadovė I. Ruginienė.
ELTA nuotrauka.
Atnaujinimo data: 2026-06-02
Taip pat skaitykite:
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
