BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė sveikina Yairą Lapidą tapus Izraelio premjeru

Data

2022 07 01

Įvertinimas
0
IMG_3518.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Yairą Lapidą tapus 14-uoju Izraelio Ministru Pirmininku ir linki visokeriopos sėkmės stiprinant Izraelio valstybę.

„Didžiuojuosi, kad mūsų šalių draugystė paremta bendromis vertybėmis ir atsakomybe už taikią ir demokratišką ateitį Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir toliau jų. Esame pasirengę dirbti kartu, tęsiant draugystės stiprinimą tarp mūsų valstybių ir žmonių. Daugybę metų Izraelis ir Lietuva palaikė stiprius istorinius ir kultūrinius ryšius, kurie, esu tikra, vystysis ir ateityje“, – sakoma premjerės I. Šimonytės sveikinimo laiške.

Lietuvos Vyriausybės vadovė patikino, kad Lietuva išliks patikima partnere siekiant abiejų šalių tautoms naudingų tikslų ir palinkėjo Izraelio žmonėms saugumo ir gerovės.