Ministrė Pirmininkė sveikina žymią literatūrologę Violetą Kristiną Kelertas jubiliejaus proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina žymią literatūrologę, profesorę Violetą Kristiną Kelertas 80-mečio proga.
„Esate ne tik žinoma literatūros tyrinėtoja, kritikė, vertėja, ilgametė Ilinojaus universiteto Čikagoje Lituanistikos katedros vedėja, bet ir labai svarbi jungtis tarp lietuvių abiejose Atlanto pusėse. Jūsų analitiniai darbai aukštai iškėlė kokybės kartelę visiems literatūros tyrinėtojams, taip pat be galo svarbu, kad į Lietuvos literatūrologinių tyrimų lauką įtraukėte feminizmo ir pokolonializmo temas. Analizei lietuvių kalba Jūs suteikėte naujus horizontus, susiejančius su pasauliniu kontekstu. Žaviuosi Jūsų erudicija, darbštumu ir analitiniais gebėjimais. Sveikinu gražios sukakties proga! Linkiu stiprios sveikatos ir neapleidžiančio prasmės jausmo kiekviename gyvenimo žingsnyje“, – sako Vyriausybės vadovė.
Atnaujinimo data: 2022-05-07
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
