BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrė Pirmininkė: trečiojo amžiaus universitetas – žinių troškulio ir bendrystės simbolis

Data

2022 06 10

Įvertinimas
0
senjorams.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino konferencijos „Vyresnio amžiaus žmonių mokymosi galimybės“ organizatorius ir dalyvius.

„Trečiojo amžiaus universitetą Lietuvoje galima drąsiai vadinti pasisekusiu ir perspektyviu prekės ženklu. Tai energijos, žinių troškulio, bendrystės simbolis, kuris puikiai įkūnija šiandien visame pasaulyje pripažintą mokymosi visą gyvenimą principą“, – pažymėjo premjerė.  

Vyriausybės vadovė akcentavo, jog kiekvienas mūsų visuomenės narys yra reikšmingas ir reikalingas, gali praturtinti mūsų visų kuriamą pasaulį ir parodyti įvairovės, noro mokytis žavesį. Statydami tarpusavio tiltus, o ne sienas, mes kuriame atviresnę, smalsesnę ir nebijančią sudėtingų iššūkių visuomenę, kurioje visi, nepaisant amžiaus ar kitų savybių, jaučiasi priimti ir svarbūs.

„Gyvendami staigių pokyčių ir globalių iššūkių laikais, suprantame, kaip svarbu nuolat mokytis, kelti sudėtingus klausimus ir gebėti kūrybingai bei sparčiai reaguoti į problemas. Galimybės vyresnio amžiaus asmenims mokytis leidžia jiems neprarasti smalsulio ir ryšio su pasauliu, bendraminčiais, parodyti įkvepiantį pavyzdį visiems kitiems“, – pabrėžė Ministrė Pirmininkė.