BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Ministrės Pirmininkės I. Šimonytės sveikinimas Rugsėjo 1-osios proga

Data

2021 09 01

Įvertinimas
0
Vaikai.jpg

Mielieji moksleiviai ir studentai, gerbiami mokytojai ir dėstytojai, visa švietimo bendruomene,

rugsėjo 1-ąją vėl su jauduliu ir nekantrumu sugrįžtame į mokslo įstaigas, įsileisdami į neapibrėžtumo kupiną kasdienybę daugiau šviesos.

Visi norėtume, kad naujųjų mokslo metų nereikėtų pradėti nuo epidemiologinių taisyklių, galimų scenarijų studijavimo. Kita vertus, už tai, kad galime užtikrinčiau pradėti mokslo metus ir kad turime pagrįstą viltį, jog pandemija bus suvaldyta, turime dėkoti pirmiausia mokslui ir jo teikiamoms žinioms.

Tikėtina, kad ateityje susidursime su dar sudėtingesniais iššūkiais ir tai, kaip juos pavyks spręsti, itin  priklauso nuo visų, kurie šiandien mokosi, tobulėja, ieško naujų ir kūrybiškų sprendimų, dalijasi žiniomis su kitais. Mokslo laimėjimai, visapusės žinios, kritinis mąstymas ir atsakomybė už savo veiksmus padeda įveikti įvairiausias negandas ir viltingai žvelgti į priekį.  

Todėl šiandien sveikinu ne tik švietimo bendruomenę, bet ir visą valstybę su viltinga diena –  kai gausi mokinių, studentų, mokytojų, dėstytojų bendruomenė pradeda kelionę link naujų žinojimo viršūnių.

Linkiu visiems įdomių, prasmingų ir kupinų atradimų mokslo metų.
Saugokite save ir aplinkinius, pasinaudokite jau nuraškytais mokslo vaisiais ir skiepykitės nuo klastingo COVID-19 viruso. Likite sveiki ir smalsūs!

 

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė