Premjeras pasveikino Izraelį Nepriklausomybės dienos proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas pasveikino Izraelio Valstybę šiandien minimos Nepriklausomybės dienos proga.
Lietuva ir Izraelis dėl savo istorijos gerai supranta didžiulę nepriklausomybės vertę, sakoma premjero sveikinime.
„Glaudūs Lietuvos ir Izraelio santykiai yra paremti augančia partneryste daugybėje sričių. Labai vertiname artimą mūsų valstybių bendradarbiavimą, esame pasiryžę ir toliau stiprinti dvišalius ryšius inovacijų, kultūros, švietimo ir saugumo srityse“, – priduriama sveikinime.
Nepriklausomybės metinių proga Ministras Pirmininkas palinkėjo Izraelio Valstybei ir jos žmonėms taikos, saugumo, vienybės bei klestėjimo šiandien ir ateityje.
Atnaujinimo data: 2025-04-30
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
