Premjeras pasveikino kompozitorę Ramintą Šerkšnytę jubiliejaus proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas nuoširdžiai pasveikino kompozitorę, pianistę, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatę Ramintą Šerkšnytę 50-ojo jubiliejaus proga ir palinkėjo, kad kūrėjos talentas ir toliau džiugintų muzikos mylėtojus visame pasaulyje.
„Jūsų muzika, pasižyminti plačia emocijų skale ir baltiška dvasia, pakeri klausytojus nuo pirmųjų akordų ir lydi visą kelionę po paslaptingą garsų pasaulį. Jūsų kūriniai orkestrui, solo instrumentams, vokalui, chorui, vaikams skamba koncertuose ir tarptautiniuose muzikos festivaliuose, darniai sujungia tradicinės ir avangardinės muzikos kalbos bruožus.
Gerbiamoji Raminta, nuoširdžiai sveikinu su gražiu 50-uoju jubiliejumi ir linkiu, kad Jūsų talento galia bei įkvėpimo šviesa toliau džiugintų muzikos mylėtojus Lietuvoje ir plačiajame pasaulyje“, – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-06-16
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
