Premjeras pasveikino menotyrininkę Ramutę Rachlevičiūtę jubiliejaus proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas nuoširdžiai pasveikino menotyrininkę, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatę Ramutę Rachlevičiūtę 70-mečio proga ir palinkėjo smagios kelionės po beribį meno pasaulį.
„Lietuvos dailės muziejuose kuravote daugybę įsimintinų parodų, parašėte monografijas apie iškilius dailininkus, rengėte radijo ir televizijos kultūros laidas, dailės bendrojo ugdymo programas. Tad Jūsų indėlis į dailės istoriją ir prasmingas, ir daugiaplanis.
Nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus jubiliejaus proga ir linkiu kūrybinio įkvėpimo kupinų dienų, smagios kelionės po beribį meno pasaulį“, – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-05-23
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
