Premjeras pasveikino operos dainininkę Sigutę Stonytę jubiliejaus proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas pasveikino operos dainininkę Sigutę Stonytę kovo 31 d. sukankančio 70-mečio proga.
Pažymėdamas neeilinius jos kūrybinius nuopelnus ir jaunajai kartai perduotas pamokas, Vyriausybės vadovas palinkėjo S. Stonytei jaukios kasdienybės, sėkmingų bei kūrybingų metų.
„Jūsų kūrybiniame kelyje visada darniai dera vaidyba ir dainavimas, o operinio vokalo gerbėjus žavi Jūsų vidinė jėga, balso dramatiškumas ir stiprumas. Labai svarbu, kad savo patirtį perdavėte ir talento paslaptis patikėjote jaunajai kartai – daugelis Jūsų mokinių sėkmingai kuria tiek šalies, tiek užsienio scenose“, – sakoma premjero G. Palucko sveikinime.
Gedimino Savickio/ELTA nuotrauka.
Atnaujinimo data: 2025-03-31
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
