BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: rūpestis neįgaliaisiais – valstybės prioritetas

Data

2020 12 03

Įvertinimas
0
photo-1469573054742-64da3f2527fc (002).jpg

Laikinai einantis Ministro Pirmininko pareigas Saulius Skvernelis sveikina Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga. Gruodžio 3-iąją minime Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, kurią 1992 m. paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija.

„Visada daug dėmesio skyrėme neįgalių žmonių problemos, priėmėme nemažai Vyriausybės sprendimų, kurie padeda užtikrinti šios visuomenės grupės teises ir laisves. Turime siekti, kad  neįgalieji visiškai integruotųsi į gyvenimą, be jokios diskriminacijos naudotųsi teise dirbti, mokytis ar tiesiog leisti laiką ten, kur patys nori. Čia dar išties laukia daug darbų. Esu tikras, kad rūpestis neįgaliaisiais ir ateityje bus ne proginis, o taps valstybės prioritetu. Linkiu visiems sveikatos ir  stiprybės, iniciatyvumo ir aktyvumo formuojant svarbią politiką“, – sakoma premjero sveikinime.