Premjeras sveikina auksą pasaulio plaukimo čempionate iškovojusią Rūtą Meilutytę
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas sveikina Rūtą Meilutytę, nugalėjusią Budapešte vykstančio plaukimo pasaulio čempionato (25 metrų baseine) 50 m krūtine rungties finale.
„Kaip ir visa Lietuva, džiaugiuosi ir didžiuojuosi Rūtos pergale. Nuoširdi padėka Tau, Rūta, už atkaklumą, ryžtą ir drąsą siekti vis naujų pergalių ir, svarbiausia, Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje!“, – sako Vyriausybės vadovas G. Paluckas.
Istvan Derencsenyi/World Aquatics nuotr.
Atnaujinimo data: 2024-12-15
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
