Premjeras sveikina dailininkę Aldoną Keturakienę jubiliejaus proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas nuoširdžiai sveikina keramikę, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatę Aldoną Keturakienę garbingo 80-ojo jubiliejaus proga
„Ilgą ir atradimų kupiną Jūsų kūrybinį kelią ženklina daugybė parodų ne tik Lietuvoje, bet ir plačiajame pasaulyje, o jūsų originalūs kūriniai puošia visuomeninius interjerus. Visada pasižymėjote talentu jungti keramikos, grafikos, skulptūros ir objekto meno principus.
Esate žinoma kaip lietuviškos keramikos novatorė, savo kūryboje puoselėjanti konceptualumo nuostatas, ieškanti inovatyvių keramikos meno technologijų ir plastinių galimybių.
Vadovaudama Keramikos ir stiklo katedrai, išugdėte ne vieną keramikų kartą, kuri sėkmingai tęsia Jūsų pradėtus darbus.
Nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 80-ojo jubiliejaus proga, linkiu stiprybės ir sveikatos, ilgų ir gyvenimo džiaugsmo kupinų metų“, – sakoma premjero sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-03-10
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
