Premjeras sveikina Daniją Konstitucijos dienos proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas pasveikino Daniją Konstitucijos dienos proga ir palinkėjo šiai valstybei bei jos žmonėms visokeriopos sėkmės ir klestinčios ateities.
„Lietuva labai vertina glaudžią ir patikimą partnerystę su Danija – santykius, pagrįstus mūsų bendru įsipareigojimu demokratinėms vertybėms, žmogaus teisėms ir taisyklėmis pagrįstai tarptautinei tvarkai. Šiais išbandymų laikais mūsų tautų solidarumas ir bendradarbiavimas NATO ir Europos Sąjungoje yra svarbesni nei bet kada anksčiau.
Esame ypač dėkingi už tvirtą Danijos vaidmenį stiprinant saugumą mūsų regione ir prisidedant prie kolektyvinės Europos gynybos. Jūsų šalies lyderystė ir tvirta parama Ukrainai kovoje už suverenitetą ir laisvę atspindi demokratinių tautų stiprybę ir vienybę.
Esu įsitikinęs, kad draugystė tarp Lietuvos ir Danijos ir toliau gilės – mūsų bendromis pastangomis, augančiais ekonominiais ryšiais, kultūriniais mainais ir bendradarbiavimu tarp mūsų piliečių“, – rašoma Vyriausybės vadovo sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-06-04
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
