Premjeras sveikina Lietuvos pasieniečius su profesine švente
Premjeras Gintautas Paluckas sveikina Lietuvos pasienio pareigūnus profesinės šventės – Lietuvos pasieniečių dienos – proga, dėkodamas už itin svarbią ir profesionaliai vykdomą tarnybą.
„Saugoti valstybės sieną – tai saugoti vieną svarbiausių valstybingumo elementų. Tai didelė atsakomybė su kasdieniais išbandymais, reikalaujančiais profesionalumo, gebėjimo prisitaikyti, reaguoti greitai tiek sausumoje, tiek jūroje, ir dirbti glaudžioje sąveikoje su kitomis institucijomis. Šias Lietuvos pasieniečių savybes dar labiau išryškina tai, kad mūsų sienos – kartu ir dalis Europos Sąjungos išorinių sienų, tad būtent Lietuvos pasienio pareigūnai neretai atsiduria bendrų iššūkių priešakyje.
Kiekvieną tokį iššūkį, kurių šiame darbe niekada netrūksta, linkiu paversti naudinga pamoka, stiprinančia Valstybės sienos apsaugos tarnybą ir ugdančia kiekvieno pareigūno įgūdžius ir pasirengimą. Dėkoju už Jūsų atsidavimą ir nuoširdžiai sveikinu garbingos profesinės šventės proga“, – sako Vyriausybės vadovas.
Atnaujinimo data: 2025-06-27
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
