Premjeras sveikina Lietuvos žmones Gegužės 1-osios proga
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas šalies gyventojus nuoširdžiai sveikina su Tarptautine darbo žmonių solidarumo diena ir kviečia laikytis socialinės bendrystės, teisingumo ir pagarbos žmogui.
„Minėdami Gegužės 1-ąją turime galimybę įvertinti darbo svarbą tiek kiekvienam iš mūsų, tiek visuomenės raidai ir visos valstybės stiprėjimui.
Tik vystydami socialinį dialogą, gerbdami darbuotojų teises ir užtikrindami teisingą atlygį už darbą galime sėkmingai kurti tvarią ekonomiką ir modernios valstybės ateitį.
Nuoširdžiai sveikinu Tarptautinės darbo žmonių solidarumo dienos proga ir linkiu, kad visi sumanymai ir idėjos taptų prasmingais darbais, kurie ugdytų pasididžiavimą Lietuva“, – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.
Atnaujinimo data: 2025-04-30
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
