Premjeras sveikina pasaulio breiko čempionate bronzą iškovojusią D. Banevič
Ministras Pirmininkas Gintautas Paluckas sveikina Dominiką Banevič, kuri pasaulio breiko čempionate Kinijos Čengdu mieste užėmė trečią vietą.
„Dominika, sveikinu iškovojus bronzą! Ačiū tau už šias pasididžiavimo Lietuva akimirkas! Tikiu, kad tavo ryžtas ir meilė breikui dar ne kartą kels mūsų trispalvę virš aukščiausios pakylos. Tegu tavo akys ir toliau dega noru nugalėti, o širdis plaka breiko ritmu!” – sako Vyriausybės vadovas G. Paluckas.
Atnaujinimo data: 2024-12-21
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
