Premjeras sveikina Sąjūdžio įkūrimo proga
„1988 metų vasarą visa Lietuva būrėsi į tūkstantinius Sąjūdžio mitingus, kuriuose drąsiai skambėjo laisvės žodžiai. Tai buvo milžiniška jėga, sklaidanti visas dvejones ir kviečianti žygiui į Nepriklausomybę. Susibūrusieji į Sąjūdį turėjo vienintelį, tačiau labai galingą ginklą – tiesos sakymą. Šis sprogimas išardė blogio imperijos pamatus ir Baltijos keliu atvedė mus į Kovo 11-ąją.
Nuoširdžiai sveikinu Sąjūdžio steigėjus, bendražygius, visus, kurie dalyvavo Nepriklausomybės atstatymo darbuose, šio unikalaus judėjimo įkūrimo 37-ųjų metinių proga. Jūsų drąsa, vienybė ir meilė Tėvynei telydi ateities kartas, įkvepia ginti ir saugoti laisvę, kurti klestinčią valstybę“, – sako Vyriausybės vadovas.
Atnaujinimo data: 2025-06-03
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
