BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė apžiūrėjo rekonstruojamą Nacionalinį dramos teatrą

Data

2021 05 06

Įvertinimas
7
LRVK20210506-10[1].jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė apsilankė Lietuvos nacionaliniame dramos teatre (LNDT) ir apžiūrėjo rekonstruojamas patalpas.  

„Labai laukiu teatro rekonstrukcijos pabaigos. Džiugu, kad kai kurios teatro erdvės – labai pasikeitusios ar visiškai naujos – teatro gerbėjus kvies jau rugpjūtį. Džiaugiuosi, kad bus atkurti sovietmečiu pakeisti V. ir A. Nasvyčių interjero elementai. Nėra abejonių, kad po rekonstrukcijos tai bus moderniausias Lietuvos teatras, kuris į savo sceną kvies ne tik žinomiausius lietuvių, bet ir užsienio režisierius ir savo erdves suteiks kitiems Lietuvos teatrams “, – sakė premjerė.

Esminiai tetaro patalpų rekonstrukcijos darbai vyksta nuo 2017 metų, viso investicinio projekto patvirtinta vertė – 46,9 mln. eurų.  

Pasibaigus rekonstrukcijos ir modernizavimo darbams, LNDT vienu metu spektaklius rodys trijose salėse – Didžiojoje, Naujoje ir Mažojoje. Iš viso jose tilps daugiau kaip 1 tūkst. žiūrovų.