BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė atidarė Lietuvos ir JAE Verslo forumą

Data

2021 10 22

Įvertinimas
0
forumas.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė atidarė Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) Verslo forumą.

„Matau daug galimybių abiem mūsų šalims bendradarbiauti kuriant ateitį taikant inovatyvius sprendimus, ypač biotechnologijų, lazerių ir atsinaujinančios energijos srityse, gerinant viešojo sektoriaus paslaugas naudojant „govtech“ sprendimus ir dirbant kitose srityse, siekiant gerinti kasdienį žmonių gyvenimą ir skatinti tvarumą“, – savo kalboje pabrėžė Lietuvos premjerė, pradėdama Lietuvos ir JAE Verslo forumą Dubajuje vykstančios pasaulinės parodos „EXPO 2020“ metu.

Šiandien, spalio 22 d., premjerė dalyvauja Lietuvos nacionalinės dienos renginiuose Dubajuje. Vienas iš svarbiausių šios dienos akcentų – verslo misija ir forumas, kurį organizuoja „Versli Lietuva“ ir Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra „Litfood“. 

Verslo forume dalyvauja daugiau kaip 100 lazerių, gyvybės mokslų, informacinių technologijų, finansinių technologijų ir maisto pramonės sektorių atstovų. 

„70 procentų visų investicijų Lietuvoje tenka didelei pridėtinei vertei kurti finansinių technologijų, IT, gyvybės mokslų srityse. Turime vieną perspektyviausių startuolių ekosistemų Europoje. Pirmaujame ES pagal licencijuotas „FinTech“ įmones, mūsų lazeriai naudojami NASA, CERN. Tad linkiu ir tikiu, kad forumo susitikimai bus naujų projektų ir bendradarbiavimo pradžia, atnešanti naudą mūsų šaliai bei viso pasaulio žmonėms“, – sakė premjerė.

Nacionalinę dieną užbaigs „Vilniaus miesto opera“ ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (vadovas Gintaras Rinkevičius), žinomi Lietuvos operos solistai. Lietuvos nacionalinės dienos koncerto „EXPO 2020“ režisierė – Dalia Ibelhauptaitė.