BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė dalyvaus Liublino trikampio Ministrų Pirmininkų susitikime

Data

2022 03 13

Įvertinimas
0
PL_LT_UA.jpg

Kovo 14 d. Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lenkijoje dalyvaus Liublino trikampio formato susitikime su Lenkijos premjeru Mateuszu Morawieckiu ir Ukrainos Vyriausybės vadovu Denysu Šmyhaliu, dalyvausiančiu nuotoliniu būdu. 

Varšuvoje vyksiančiame Liublino trikampio premjerų susitikime numatoma aptarti saugumo regione situaciją Rusijai užpuolus Ukrainą, galimas pagalbos ir paramos priemones Ukrainai, sankcijų Rusijai ir Baltarusijai tęstinumą ir stiprinimą bei Lietuvos ir Lenkijos paramą ukrainiečiams siekiant narystės Europos Sąjungoje. 

Lietuvos ir Lenkijos premjerai atskirame dvišaliame susitikime aptars saugumo priemonių NATO rytiniame flange bei abiejų šalių bendradarbiavimo gynybos srityje stiprinimą, o taip pat veiksmų koordinavimą priimant nuo karo bėgančius Ukrainos piliečius.