BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė dalyvavo Investuotojų forumo apdovanojimų ir paramos Ukrainai renginyje

Data

2022 04 22

Įvertinimas
0
LRVK20220422-22.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė penktadienį dalyvavo Investuotojų forumo kasmetinių apdovanojimų renginyje, kurio metu taip pat rinktos paramos lėšos Ukrainai.

„Dažnai sakome, kad dėl investicijų mes kovojame. Kai dabar matome Ukrainą, kurioje žmonės išties kovoja ir žūva už laisvę ir savo žemę, turėtume tikslinti – dėl investicijų konkuruojame. Investavimas yra jungtys, tai yra priešinga barikadų statymui ir atsiribojimui, tai – tiltai, kūryba ir galimybė auginti grūdą derlingoje žemėje. Ir Lietuva yra derlinga žemė, ji yra stipriausių ir saugiausių pasaulio aljansų narė, ginama NATO ir Europos Sąjungos skydo. Esame teisinė, žodžio laisvės, sutarčių ir įstatymo viršenybės valstybė. Nė kiek neabejoju, kad su visų mūsų pagalba tokia ir išliksime“, – ceremonijoje sakė premjerė I. Šimonytė, paskelbusi nugalėtoją Metų investuotojo kategorijoje.

Renginio metu rinktos lėšos Ukrainai – nevyriausybinei organizacijai „Blue and Yellow“, tiesiogiai remiančiai Ukrainos karius ir savanorius.