BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė dalyvavo „Metų CEO“ apdovanojimų renginyje

Data

2021 11 12

Įvertinimas
0
CEO.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė dalyvavo „Metų CEO“ apdovanojimų renginyje.

„Čia yra tie žmonės iš kurių dažnai semiuosi įkvėpimo. Tai reikli bendruomenė ne tik kitiems, bet ir sau, suprantanti atsakomybę prieš visuomenę“, – kalbėjo premjerė.

Naudodamasi proga I. Šimonytė pasidžiaugė ir padėkojo už tai, kad sparčiai daugėja verslų, kurie šalia kliento, darbuotojo ir akcininko vis didesnį dėmesį skiria ir visuomenės interesams.

Į verslo perspektyvų konferenciją susirenka stipriausi Lietuvos lyderiai, didžiausių įmonių savininkai, sėkmingiausi vadovai. Įvertinamos Lietuvos verslo perspektyvos ateityje, dalinamasi verslo strategijomis, įžvalgomis ir geriausiais pavyzdžiais. Pagrindinis „Metų CEO“ prizas įteikimas vadovui, kuris sukūrė daugiausia vertės akcininkams, darbuotojams ir visuomenei.