BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė: galimybė dalyvauti Olimpiadoje jau yra didelis laimėjimas

Data

2021 07 23

Įvertinimas
0
olimpine-veliava.jpg

Šiandien Tokijuje, Japonijoje, prasideda 2020 metų vasaros olimpinės žaidynės, arba XXXII Olimpiada, kuri vyks 2021 metų liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis. Pernai dėl kilusios koronaviruso pandemijos žaidynės neįvyko.

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė visiems Lietuvos sportininkams bei jų treneriams, komandos nariams linki sėkmės.

„Linkiu stiprios valios ir ryžto, kad atskleistumėte visas savo galimybes. Taip pat likite ištikimi olimpiniams principams – solidarumui, kilnumui ir pagarbai kiekvieno žmogaus orumui. Šiemet Lietuvos olimpinė delegacija nėra gausi, tačiau puikiai žinome, kad ne visada kiekybė reiškia jėgą. Galimybė dalyvauti Olimpiadoje jau yra didelis laimėjimas. Žiūrėsiu varžybas, jaudinsiuosi už jus visus ir linkėsiu sėkmės“, –  sakė premjerė.   

Tokijo olimpinių žaidynių organizatorių sprendimu, dėl padidėjusio naujų COVID-19 atvejų skaičiaus, Olimpiada vyks be žiūrovų.