BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė ir Vokietijos ambasadorius aptarė aktualius kovos su pandemija klausimus

Data

2021 01 19

Įvertinimas
0
Vokietija Lietuva shutterstock_310518401.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuotoliniu būdu kalbėjosi su Vokietijos ambasadoriumi Lietuvoje Matthiasu Sonnu ir aptarė priemones kovoje su pandemija, aktualius dvišalio bendradarbiavimo, Europos Sąjungos darbotvarkės klausimus, padėtį Baltarusijoje.

„Bendradarbiavimui su Vokietija ir Vokietijos lyderystei, sprendžiant visai Europos Sąjungai aktualius uždavinius, teikiame ypatingą reikšmę. Šiuo metu vienas svarbiausių klausimų – kuo greičiau registruoti naujas vakcinas ir paskirstyti visoms bendrijos narėms“, – sakė premjerė.

Pokalbyje Vyriausybės vadovė aptarė Lietuvos karantino priemones ir pabrėžė, kad šiuo metu situaciją pavyko stabilizuoti. Svarbiausias uždavinys ir toliau yra skiepijimas.

Pokalbio metu prisimintas sėkmingas Vokietijos pirmininkavimas ES, taip pat pabrėžta, kad būtina stiprinti paramą Baltarusijos žmonių siekiams sukurti demokratinę Baltarusiją.