BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė: Izraelis yra mūsų strateginis partneris

Data

2021 01 21

Įvertinimas
2
Izraelis Lietuva shutterstock_283826114.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė dalyvavo nuotoliniame susitikime su Izraelio ambasadoriumi Lietuvoje Yossefu Leviu ir aptarė priemones kovoje su pandemija bei aktualius dvišalio bendradarbiavimo klausimus.

„Lietuvos ir Izraelio dvišaliai santykiai puikūs ir aktyvūs, ir svarbiausia – paremti mūsų tautų ryšiu. Vyriausybė sieks toliau plėsti dvišalius santykius, o Izraelis išliks strateginiu partneriu“, – sakė premjerė.

Pokalbyje daugiausia dėmesio skirta pandemijai ir karantino priemonėms. Pasidžiaugta, kad šiuo metu situaciją Lietuvoje pavyko stabilizuoti, o svarbiausias uždavinys ir toliau yra vakcinavimas. I. Šimonytė domėjosi vakcinavimo procesu Izraelyje.

Premjerė padėkojo Y. Leviui už aktyvų asmeninį dalyvavimą praėjusių metų renginiuose, skirtuose Vilniaus Gaono metinėms ir Lietuvos žydų istorijai.

Taip pat pabrėžta, kad Lietuva ir toliau rems glaudesnį Europos Sąjungos ir Izraelio dialogą.