BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė lankėsi Joniškyje

Data

2021 10 15

Įvertinimas
0
Joniskis.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė lankėsi Joniškyje. Premjerė apžiūrėjo Joniškio vakcinacijos ir pirminės sveikatos priežiūros centrus, domėjosi Joniškio ligoninės pertvarka.

„Stengiuosi aplankyti savivaldybes ir susipažinti su jų aktualijomis, kurios, viena vertus, universalios visai savivaldai, kita vertus, kiekviename regione specifinės. Aptarėme vakcinacijos procesą ir siekį paskiepyti daugiau gyventojų. Domėjausi Joniškio ligoninės pertvarka, siekiant efektyviau teikti paslaugas ligoniams“, –  sakė premjerė. 

Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centre premjerė susipažino su teikiamomis paslaugomis neįgaliems vaikams ir suaugusiesiems.

 „Joniškio aruode“ premjerei buvo pristatytas sėkmingos ūkininkų kooperacijos pavyzdys. Šiuo metu bendrovė vienija šimtą smulkiųjų ūkininkų. 

Premjerė taip pat lankėsi restauruotose Joniškio sinagogų komplekso Raudonojoje ir Baltojoje sinagogose. Tokie sinagogų kompleksai yra išlikę tik Kėdainiuose ir Kalvarijoje. 

Holokausto aukų atminimą Ministrė Pirmininkė pagerbė apsilankiusi Vilkiaušio miške esančioje žudynių vietoje.