Premjerė: Medininkų tragedija visuomet primins pasiaukojimą už Lietuvos laisvę
Antradienį Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su Medininkų tragedijos liudininku Tomu Šernu.
T. Šernui Vyriausybės vadovė padėkojo už stiprybę bei kitiems teikiamas dvasiškumo pamokas.
„Šiais metais Lietuva 30-ąjį kartą liudija apie įvykdytą nusikaltimą žmoniškumui. Nužudyti pareigūnai atidavė didžiausią auką Tėvynei – savo gyvybes. Ši tragedija visuomet primins Lietuvos žmonių pasiaukojimą už Lietuvos laisvę”, – sakė premjerė.
1991 m. liepos 31 d. Medininkų pasienio poste sovietų omonininkai iš pasalų užpuolė ir nužudė septynis Nepriklausomybę paskelbusios Lietuvos pareigūnus.
Nuotr. © ELTA
Atnaujinimo data: 2021-07-28
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
