BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė Nacionalinės dienos proga pasveikino Čekiją

Data

2021 10 28

Įvertinimas
0
cekija.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino Čekiją Nacionalinės dienos proga ir šalies žmonėms palinkėjo gerovės ir klestėjimo.

„Šie metai yra ypatingi mūsų dvišaliams ryšiams, nes švenčiame savo diplomatinių santykių 100-ąsias ir jų atkūrimo 30-ąsias metines. Šia proga leiskite išreikšti didžiausią dėkingumą už mūsų šalių ir mūsų žmonių draugystę, taip pat už partnerystę ir bendradarbiavimą ES ir NATO. Čekijos indėlis į oro patruliavimo misiją ir į NATO priešakines pajėgas Baltijos šalyse yra labai svarbus stiprinant mūsų regiono ir visos Europos saugumą“, – sakoma sveikinime.

Premjerės sveikinime Čekijos Vyriausybės vadovui Andrejui Babišui teigiama, kad solidarumas ir glaudus bendradarbiavimas tampa dar svarbesni kovojant su tradiciniais ir hibridiniais iššūkiais, su kuriais šiandien susiduria Europa. Lietuva dėkoja Čekijai už dėmesį ir paramą kovojant su Baltarusijos režimo hibridiniu išpuoliu panaudojant neteisėtą migraciją. Taip pat džiaugiamasi bendromis pastangomis stiprinti Rytų partnerystės politiką ir remti tuos, kurie kovoja už savo demokratines teises ir suverenius pasirinkimus.