BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė nuoširdžiai sveikina Lenkiją Nepriklausomybės dienos proga

Data

2021 11 11

Įvertinimas
0
Lenkija Lietuva shutterstock_275157125.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikina Lenkiją Nepriklausomybės dienos proga ir linki visokeriopos sėkmės, santarvės ir klestėjimo.

„2021 metai ypatingi mūsų šalių istorijoje –  Lietuva ir Lenkija šiemet kartu švenčia Abiejų Tautų Respublikos Gegužės 3-iosios Konstitucijos ir Tarpusavio įžado 230-ąsias metines. Ypač džiaugiuosi, kad šias šventes sutikome drauge. Lietuva nepaprastai vertina jau ne vieną šimtmetį trunkančią mūsų šalių artimą partnerystę ir bendradarbiavimą. Džiaugiamės intensyviu mūsų vyriausybių bendradarbiavimu politikos, ekonomikos ir kultūros srityse ir esame pasirengę jį toliau plėtoti. Efektyviai įgyvendinami strateginiai elektros, dujų, transporto projektai dar labiau sujungia mūsų ir viso regiono tautas. Siekis didinti regiono saugumą ir tarpusavio jungtis, kurti vieningą Europos Sąjungą, investuoti į transatlantinio ryšio stiprinimą yra bendras Lietuvos ir Lenkijos uždavinys. Esu įsitikinusi, kad, pasikliaudami vieni kitų parama ir supratimu, tęsdami glaudų dialogą visais rūpimais klausimais, galėsime įgyvendinti saugios, klestinčios ir žiūrinčios į ateitį bendruomenės viziją “, – sakoma premjerės sveikinime.