Premjerė nuoširdžiai sveikina žymų dirigentą Juozą Domarką 85-mečio proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina žymų dirigentą, profesorių Juozą Domarką 85-mečio proga.
„Lietuvos muzikinė scena neįsivaizduojama be Jūsų reikšmingo indėlio. Daugiau nei pusę amžiaus vadovavote Lietuvos nacionaliniam simfoniniam orkestrui, buvote vyriausiuoju dirigentu, dirigavote įvairiausiems pasaulio orkestrams, ugdėte jaunuosius talentus. Žaviuosi Jūsų gabumais, neįkainojama patirtimi bei atkaklumu, siekiant užsibrėžtų tikslų. Nuoširdžiai sveikinu garbingos sukakties proga ir linkiu sveikatos, neblėstančio polėkio bei niekad nesibaigiančios muzikos“, – sakoma premjerės sveikinime.
Nuotr. © ELTA
Atnaujinimo data: 2021-07-28
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
