Premjerė padėkojo už sėkmingai įvykdytą misiją Kabule
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė šiandien susitiko su Lietuvos kariuomenės misijos Afganistane nariais, Užsienio reikalų ministerijos diplomate Justina Jakavonyte ir Krašto apsaugos ministerijos atstovais. Premjerė padėkojo už sėkmingai įvykdytą misiją Kabule, kai teko ekstremaliomis sąlygomis evakuoti mūsų šalies kariuomenei talkinusius afganus bei jų artimuosius.
„Su nerimu kelias dienas laukėme ir gaudėme kiekvieną žinią apie tai, kaip Jums sekasi Kabule. Su džiugesiu bei dideliu dėkingumu sutikome patvirtinimą, kad misija baigta ir ji pavyko. Ačiū Jums už pasiryžimą dirbti tokį darbą, už drąsą bei pasiaukojimą gelbstint žmones ir ginant šalies garbę“, – sakė Ministrė Pirmininkė.
Nuotr. © Lietuvos kariuomenė
Atnaujinimo data: 2021-08-31
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
