BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pareiškė užuojautą dėl princo Filipo mirties

Data

2021 04 15

Įvertinimas
0
MJ1B7345.JPG

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, pagerbdama Jo Karališkosios Aukštybės Edinburgo hercogo princo Filipo atminimą, nusiuntė užuojautos laišką Jos Didenybei Karalienei, Karališkajai Šeimai ir Jungtinės Karalystės žmonėms.

„Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir savo pačios vardu norėčiau pareikšti nuoširdžią užuojautą Jūsų Didenybei, Karališkajai Šeimai ir Jungtinės Karalystės žmonėms dėl Jo Karališkosios Aukštybės Edinburgo hercogo princo Filipo netekties. Princas Filipas svečiavosi  Lietuvoje 2006 m., kai Jos Didenybė su valstybiniu vizitu lankėsi Lietuvos Respublikoje. Lietuva visada prisimins Jo Karališkąją Aukštybę kaip tikrą džentelmeną, kurį gerbė ir mylėjo visi. Lietuva jo ilgėsis“, – sakoma premjerės užuojautoje.

Nuotr. © ELTA