BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė: pastarosiomis dienomis vakcinavimas Rytų Lietuvoje vyksta sparčiau

Data

2021 04 16

Įvertinimas
1
laima .jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė lankėsi Nemenčinėje, Švenčionyse bei Visagine, susitiko su rajonų merais, taip pat lankėsi vakcinavimo centruose ir nuotoliniu būdu bendravo su medikais, pedagogais, policininkais. 

„Vyriausybė deda visas pastangas, kad vakcinavimo procesas, kurį koordinuoja savivaldybės, vyktų kuo paprasčiau ir sklandžiau. Noriu pagirti, kad pastarosiomis dienomis matome spartesnį skiepijimą šiose savivaldybėse. Tikiuosi, kad pozityvus nusiteikimas bus išlaikytas, nes pagrindinis iššūkis, kurį įvardijo visi merai, – vakcinų trūkumas, o kitus iššūkius stengsimės visi bendromis jėgomis įveikti“, – sakė premjerė.

Nemenčinės vakcinavimo centre Vyriausybės vadovė susitiko su Vilniaus rajono savivaldybės mere Marija Rekst, bendravo su skiepytis atvykstančiais gyventojais. 

Švenčionyse premjerė kalbėjosi su rajono savivaldybės meru Rimantu Klipčiumi, nuotoliniu būdu susitiko su medikų, pedagogų bei policijos atstovais, lankėsi vakcinavimo centre. 

Vakcinavimo eiga aptarta su Visagino savivaldybės meru Erlandu Galaguzu, apie tai kalbėta ir  nuotoliniame susitikime su Visagino policijos, švietimo sistemos darbuotojų ir gydytojų bendruomenėmis.

Statistikos departamento duomenimis, Visagine paskiepyta 10,7 proc., Švenčionių rajone – 18,6 proc., Vilniaus rajone – 12,6 proc. gyventojų. Iš viso Lietuvoje paskiepyta 18,9 proc. asmenų.