Vyriausybės vadovė pasveikino dailininką Feliksą Jakubauską jubiliejaus proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino dailininką, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Feliksą Jakubauską 75-mečio proga ir palinkėjo kūrybiškumo audžiant kasdienybės audinį.
„Nuoširdžiai Jus sveikinu ypatingos sukakties proga. Semiatės įkvėpimo iš aplinkinio pasaulio, gamtos reiškinių, liaudies meno ir net kosmoso. Jūsų darbuose harmoningai susipina tradicijos ir modernybė, kurios nėra supriešinamos viena su kita. Jūsų indėlis į Lietuvos tekstilės meną – išskirtinis, o Jūsų kūryba nuolat žavi savo originalumu bei meistriškumu. Linkiu Jums džiaugsmo ir kūrybiškumo, audžiant kasdienybės audinį“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2024-10-14
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
