Premjerė pasveikino dirigentą Modestą Pitrėną jubiliejaus proga
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino choro ir orkestro dirigentą, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Modestą Pitrėną 50-mečio proga.
„Nuoširdžiai Jus sveikinu gražaus jubiliejaus proga. Savo muzikiniu talentu, atsidavimu ir nepriekaištingu profesionalumu praturtinate Lietuvos kultūrinę padangę ir garsinate mūsų šalies vardą pasaulyje.
Esate ne tik iškilus dirigentas, bet ir įkvepiantis simfoninių orkestrų vadovas, kurio batutos mostai kuria skambesį tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse scenose. Linkiu Jums didžiausios sėkmės ateities projektuose, ir tegul muzika nuolat harmoningai skamba Jūsų gyvenime“, – sakoma premjerės sveikinime.
ELTA nuotr.
Atnaujinimo data: 2024-09-15
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
