Premjerė pasveikino imtynininką Osvaldą Bareikį su paralimpinių bronza
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino imtynininką Osvaldą Bareikį, kuris Paryžiaus paralimpinėse žaidynėse dziudo varžybose laimėjo bronzos medalį.
„Jūsų kelias į sporto aukštumas išties įspūdingas, įvairiose varžybose tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje esate pasiekęs reikšmingų pergalių. Šis solidus laimėjimas Paryžiuje dar kartą įrodo, kad tik valios stiprybė, sunkus ir kasdienis darbas treniruotėse gali nuvesti į olimpines aukštumas ir nudžiuginti visos Lietuvos sporto entuziastus.
Gerbiamas Osvaldai, nuoširdžiai sveikinu su svarbiu pasiekimu, dėkoju už šalies vardo garsinimą ir linkiu daug pergalių sporto arenose visuose kontinentuose“, – sako Vyriausybės vadovė.
LPAK nuotr.
Atnaujinimo data: 2024-09-06
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
