Premjerė pasveikino Justiną Trudeau vėl tapus Kanados Vyriausybės vadovu
Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino Justiną Trudeau su pakartotiniu paskyrimu į Kanados Ministro Pirmininko postą.
„Labai vertinu tarp mūsų šalių susiklosčiusius glaudžius ir draugiškus santykius, kurie grindžiami mūsų bendromis vertybėmis. Lietuvai labai svarbus Kanados indėlis į Baltijos šalių ir viso Baltijos regiono saugumą. Mane taip pat džiugina sparčiai besiplėtojantys mūsų šalių verslo ir žmonių ryšiai. Esu įsitikinusi, kad Lietuvos ir Kanados partnerystė ateityje tik stiprės ir kad mes toliau veiksime kartu, stiprindami visų bendraminčių tautų bendradarbiavimą“, – sakoma premjerės sveikinime.
Atnaujinimo data: 2021-11-03
Taip pat skaitykite:
Sekmadienį Lietuva išsiunčia gelbėtojų ir medikų komandas į žemės drebėjimo nuniokotą Venesuelą
I. Ruginienė: Šaulių sąjunga – tvirtas Lietuvos gynimo garantas
Premjerė susitiko su Šventojo Sosto santykių su valstybėmis sekretoriumi
Ministrės Pirmininkės Ingos Ruginienės kalba po XX Vyriausybės atsistatydinimo
